מה חשוב לדעת על תנור עיקור לציפורניים?

מה חשוב לדעת על תנור עיקור לציפורניים?

תנור עיקור הוא מהמכשירים הבסיסיים והחשובים ביותר בכל מכון יופי ואצל כל קוסמטיקאית המציעה גם טיפולי מניקור ופדיקור. המודעות לחשיבות השימוש בתנור עיקור עלתה משמעותית בארץ ובעולם בשנים האחרונות, בעיקר בזכות העובדה כי כיום זמינים בשוק דגמים קטנים וקומפקטיים רבים של תנורים אלו, אותם יכולה לקנות כל קוסמטיקאית בהוצאה זניחה יחסית.

מה חשוב לדעת בנוגע לתנור עיקור לציפורניים? להלן כמה מהנקודות העיקריות שכדאי להכיר:

 הדרך היעילה והבטוחה ביותר לשמירה על היגיינה

תנור עיקור לציפורניים אינו בגדר מותרות או הגזמה בהקפדה על ניקיון והיגיינה. ממש לא – מדובר בדרך הבסיסית, הפשוטה והיעילה ביותר כיום להבטיח כי הכלים והציוד בהם משתמשים לצורך טיפולי ציפורניים, כלים אשר באים במגע ישיר עם העור והגוף של לקוחות שונים, אכן יהיו מחוטאים ומעוקרים לחלוטין בכל פעם כאשר מתחילים לעבוד עם לקוח/ה חדש/ה. בפרט, תנור עיקור מהווה את הדרך היעילה והבטוחה ביותר להיפטר מזיהומים "עקשניים" למיניהם אשר מועברים לא אחת מאזור הציפורניים, דוגמת פטריות ובקטריות.

 זמני עיקור שונים בדגמים שונים

לא כל סוגי תנורי העיקור לציפורניים פועלים באותה הצורה כמובן, ופרמטר שחשוב במיוחד לשים אליו לב הוא זמן מחזור הפעולה – כמה זמן לוקח לאותו דגם לעבור מחזור פעולה שלם ולעקר לחלוטין את הכלים שאנו שמים בתוכו?

נקודה זו חשובה יותר ממה שנדמה למרבית הקוסמטיקאיות המתחילות – זמן מחזור הפעולה של תנור העיקור עשוי במקרים רבים לקבוע את קצב העבודה במכון היופי כולו, ולהכתיב לך כמה לקוחות שונים תוכלי לקבל ביום עבודה. זה כמובן תלוי בנתונים נוספים דוגמת מספר הסטים השונים של כלי עבודה שמחזיקים במכון ועוד, אך גם זמן הפעולה של תנור העיקור הוא פרמטר חשוב ומרכזי אותו יש לקחת בחשבון.

 לא צריך לעלות יותר מדי

למרות שמדובר בפתרון הטוב והיעיל ביותר לניקוי וחיטוי שוטף של כלי העבודה במכון היופי, תנור עיקור אינו חייב להיות פריט יקר במיוחד. בטח בהשוואה לכל פריטי הריהוט והמיכון האחרים שמכוני יופי מחזיקים כיום. כפי שתוכלו לראות בחנות המקוונת שלנו כאן באתר, ניתן למצוא תנורי עיקור איכותיים, אמינים ומומלצים בעלות זניחה כמעט, של כמה מאות בודדות של שקלים. במיוחד בהשוואה לתפקיד המרכזי והחשוב שמשחק תנור עיקור טוב בעבודה היומיומית השוטפת של מכון היופי, זוהי עלות ממש זניחה שלא צריכה למנוע ממך מלרכוש תנור שכזה, וגם לא להתפשר על בחירת הדגם המתאים והנכון ביותר ספציפית עבור המכון שלך.

עמידה בתקנים

כשבוחנים איזה תנור עיקור ספציפי לרכוש, כדאי לתת את הדעת גם לסוגיה של עמידה בתקנים – האם דגם זה עומד בתקנים של מנהל המזון והתרופות האמריקאי? של המשרד לאיכות הסביבה? של מכון התקנים הישראלי? עמידה בתקנים אלו ואחרים היא דרך טובה להבטיח כי אכן מדובר בדגם העומד ברמת איכות בסיסית מסוימת, גם מבחינת בטיחות, יעילות אנרגטית ופרמטרים חשובים נוספים.

היכנסו להזמנת תנור עיקור>> 

פוסטים נוספים